Volební VH OS ČUS Znojmo

25. 11. 2021

27. volební valná hromada zástupců TJ-SK si na čtvrtečním zasedání 25.11. zvolila vedení na další čtyřleté období.

I přes přísná hygienická opatření se valné hromady zúčastnilo 38 delegátů, za což jim patří velký dík. Důvěru od přítomných delegátů dostali současní členové VV, který tedy bude pokračovat ve složení:

Kolesa Zdeněk – předseda OS ČUS Znojmo

členové VV OS ČUS Znojmo

Bernardová Marie, Matoušek Vladislav, Peřinka Jaroslav, Šoba Josef, Štěpán Jaroslav, Švarc Roman

členové kontrolní komise OS ČUS Znojmo

Křístelová Ivana, Opálková Eva, Sulik Vojtěch

USNESENÍ VH OS ČUS ZNOJMO 25. 11. 2021

Součástí valné hromady bylo ocenění zasloužilých funkcionářů, kteří se dožili významných životních jubilejí :

Bohumír Vespalec – Petrovice.

a z Horních Kounic Josef Peterka, Josef Vavřík a Josef Mrňa - převzal předseda TJ Horní Kounce pan Doležal.

Snažíme se svou práci, ke které jste nás před čtyřmi roky delegovali, dělat s plnou odpovědností a pro radost všech zúčastňujících se na námi organizovaných akcích, ať již pro děti, oceněné sportovce, či seniory. Šťastné oči dětí a seniorů po akcích a děkovné dopisy a emaily jsou pak to, co nás potěší a utvrdí v tom, že se snažíme. Děkovný dopis jsme obdrželi i od senátora ČR Tomáše Třetiny, kterému děkuji za spolupráci a i přítomnost na valné hromadě.

A na závěr mi dovolte poděkovat vám všem dobrovolným funkcionářům, samosprávám měst a obcí, bez kterých bychom některé akce nebyli schopni uskutečnit, velmi si této podpory vážíme.

Velké poděkování patří mým kolegům z VV a kontrolní komise za práci v uplynulém období a především Romanu Švarcovi za jeho přístup a ochotu se vám všem kdykoliv věnovat.

Roman Švarc

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací